maj 04 2016 Ginekologia estetyczna i labioplastyka w...
Komentarze: 0

labioplastykaZabiegi medycyny estetycznej, kosmetologia oraz ginekologia estetyczna zyskują coraz większą popularność nie tylko z korzyści dostrzegalnych gołym okiem, ale także zdrowotnych. Są to względnie nowe dyscypliny medycyny, jednakże już zyskały wielu entuzjastów. Nic w tym nadzwyczajnego – powinno się wyglądać i czuć się pięknie!

Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologia – mezoterapia, pozbycie się blizn i rozstępów, labioplastyka
Dzięki medycynie estetycznej zapobiega się starzeniu skóry, jednym ze sposobów jest mezoterapia, przeprowadzana m. in. w Łodzi. Polega ona na dostarczeniu pod naskórek specjalnych płynów działających leczniczo czy profilaktycznie. Metoda ta jest znacznie bardziej pomocna niż wcieranie maści, ponieważ cała substancja bezpośrednio dociera do konkretnych obszarów. Mezoterapia jest stosowana na wszystkich obszarach ciała.
Usuwanie blizn i pozbywanie się rozstępów to zabiegi kosmetyczne, do przeprowadzenia których zazwyczaj wykorzystuje się działanie laserów frakcyjnych. działanie polega na pojawieniu się termicznych małych uszkodzeń na konkretnej części skóry, dzięki czemu rozpoczyna się działanie regeneracyjne.

Ginekologia estetyczna – przykładowe zabiegi i labiplastyka
Grupa działań mających zmienić wygląd narządów rodnych to ginekologia estetyczna. Kwalifikuje się do nich m. in. labioplastykę i obkurczanie pochwy. Pierwszy z nich opiera się na pomniejszeniu za dużych warg sromowych mniejszych poprzez wykrojenie części skóry i tkanki tłuszczowej. kolejny natomiast – rewitalizacja pochwy, opiera się na powiększeniu napięcia tkanek, w takim przypadku zmienia się sprężystość i wygląd organu kobiecego. Od paru lat działanie to można przeprowadzić za pomocą lasera, bez inwazji chirurgicznej. Następnym problemem jest nietrzymanie moczu, którego można się pozbyć także w Łodzi. Dzisiaj doskwiera on około 25% pań. Dolegliwość tę można zniwelować także poprzez zabieg laserowy, polega on na zwiększeniu sprężystości ścianek pochwy i ujścia cewki moczowej oraz obkurczeniu narządu. Ginekologia estetyczna w Łodzi również szybko się rozwija, są centra, które zapewniają wyspecjalizowane działania w tym obszarze.

 

Więcej informacji na: http://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/labioplastyka/

krawczukowaanna : :
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz