Archiwum sierpień 2015


sie 20 2015 Jakże być wysportowanym na lato?
Komentarze: 0


Letnie poranki to okres wakacji. Każdy niecierpliwie czeka doskonałego relaksu. Wiele z nas odlicza każdy czas do dnia urlopu. Relaks na urlopach nie tylko potrafi cieszyć, ale i przerażać. Dla niektórych pokazanie się w samym kostiumie jest dosyć hamujące. Niechciane tłuszczyki, ponadprogramowe kilogramy czy fałdki to najczęstszy powód stresu. Jest dozwolone takim kompleksom zapobiec sporo wcześniej, wystarczy zatroszczyć o kształty zimą. Nie warto katować się dietami. Sport może zrobić cuda. Pomyślmy również, by w naszej diecie nie brakowało błonnika, warzyw oraz wody źródlanej. Słuszna dieta, czyli ucieczka od śmieciowego jedzenia i zmniejszenie soli oraz węglowodanów na pewno ulepszy naszą sylwetkę.

Ćwiczenia świetne na czas lata?

Piękna aura za oknem pobudza do ćwiczeń. Aktywność nie zawsze jest straszną męką i ostatecznością. W okresie letnim jest multum aktywności, które pozwolą nam się dobrze bawić na powietrzu. Trening na dworze ma multum pozytywów. Jest wielce zdrowsze niż działanie w domu czy bieżni. trzeba odnaleźć odpowiedni sport dla siebie.Zdołamy jeździć na hunajnodze czy rolkach. Podczas gdy za oknem patelnia wskazane jest wybrać się na basen. Jak jesteś zaawansowany polecane są sporty ekstremalne, jak kitesurfing. Na plaży dobrze sprawdzi się frisbee oraz siatka.

O czym mamy nie zapomnieć ćwicząc okresie letnim?

Czas letni oznacza upał. W takim razie winniśmy pamiętać o kilku zasadniczych tematach. Próbuj pić dużo wody. W skwar niemało się pocimy, więc należy zaopatrywać braki. Tak samo jak relewantne jest ochrona głowy, żeby uniknąć przegrzania. Starajmy się podchodzić do ćwiczeń z rozumem. Czasami wypada rezygnować. Jeśli jeździmy na rowerze, powinniśmy wybierać miejsca w cieniu. Pamiętajmy aktywność w okresie wakacji ma być radością, a nie przymusem. Biegajmy i spalajmy kalorie. Aktywność i dobra dieta to doskonały sposób, by wejść w bikini.

krawczukowaanna : :